MENAJERĂ

Vă informam că datele dumneavoastră vor fi prelucrate de către Fundația FARA în procesele de recrutare, având ca temei interesul său legitim de a angaja candidați care să corespundă cerințelor. Mai multe detalii aici.

Termenul de păstrare al acestora este de 2 ani. Prin transmiterea CV-ului considerăm că ați luat la cunoștință informațiile sus menționate. Vă aducem la cunoștință că în orice moment vă puteți retrage consimțământul prin transmiterea unui email la adresa corneliac@faracharity.ro .

Vom lua în considerare orice solicitare și vă vom transmite un răspuns în timp util.

Responsabilități:

  • Asigură curățenia și dezinfecția zilnică a centrului ( a sălilor de așteptare, a sălilor de lucru și a spațiilor anexate)
  • aspirarea și spălarea pardoselii (gresie/parchet, etc)
  • întreținerea curățeniei în sălile de lucru
  • spălarea căilor de acces
  • ștergerea prafului de pe mobilier
  • ștergerea aparaturii electronice
  • spălarea și dezinfectarea grupurilor sanitare
  • înlocuirea sacilor de gunoi
  • aprovizionarea cu consumabile a grupurilor sanitare (hârtie/săpun lichid, șervețele, etc)
  • ștergerea geamurilor și a oglinzilor
  • ștergerea ușilor de acces
  • ștergerea și dezinfectarea jucăriilor, scaunelelor, materialelor de lucru etc
  • întreținerea curățeniei în curte și la locul de joacă
  • colectarea gunoiului menajer și depozitarea acestuia în locul special amenajat
  • ștergerea tocăriei și a ramelor de la uși/geamuri
  • ștergerea întrerupătoarelor, mânerelor de la uși
  • Asigură și răspunde de aplicarea tuturor măsurilor de igienă pe care le implică activitatea centrului

Cerințe:

  • Persoană responsabilă, punctuală, bine organizată
  • Discretă
  • Spirit de echipă
  • Spirit de inițiativă

Oferta noastră:

  • Program 8 h (08:00-16:00), de luni pana vineri
  • Salariu fix, bonusuri de sărbători, bonuri de masă

Te asteaptă o echipă tânără și plină de entuziasm!

Detalii la numărul de telefon: 0741 023 236 sau pe email la emanuel@faracharity.ro